ताजा समाचार


ट्रेन्डिङ :

पत्रकार हरिबोल आचार्यले दिए नि:शुल्क पुस्तक

न्युज ब्युरो अनलाइन आवाज    
२०७७ चैत्र २८, शनिबार ०३:१० मा प्रकाशितखोटाङ,
पत्रकार हरिवोल आचार्यले निशुल्क पुस्तक हस्तान्तरण गरेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय खोटाङले स्थापना गरेको हिरासत पुस्तकालयलाइ आचार्यले विभिन्न विधाका १९ वटा पठनीय ज्ञानवर्दक पुस्तक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।
केही समय अघिवाट स्थापना गरिएको पुस्तकालयका लागि आचार्यले शुक्रबार जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा पुगेर जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी नायब उपरिक्षक नारायण प्रसाद चिमरीयालाई पुस्तक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।
पत्रकार आचार्य हलेसी न्युज नेटवर्कका अध्यक्ष तथा प्रेस चौतारी नेपालका केन्द्रीय सदस्य हुन् । उनले द्रौपदी, रक्तबीज, शुक्रनीति, बागीना, चाणक्य नीति, आदीवासी विद्रोहको इतिहास, करिया, भूमिसूक्त, पृथ्वीनारायण शाह, प्रत्येक श्वासमा आनन्द, छाप्रो नं ५५, अफेयर, कारागार, नम्रता लगायतका १९ वटा पुस्तक सहयोग गरेका छन् ।प्रतिक्रिया
Top