ताजा समाचार


ट्रेन्डिङ :

सुवास चाम्लिङ को नेतृत्वमा ७५ सदस्यीय युवा संघ नेपाल हलेसी तुवाचुङ नगर कमिटिको गठन

न्युज ब्युरो अनलाइन आवाज    
२०७८ आश्विन २३, शनिबार १५:४० मा प्रकाशितखोटाङ असोज २३ युवा संघ नेपाल हलेसी तुवाचुङ नगर कमिटिको इन्चार्जमा सुवास चाम्लिङ चुनिएका छन् । शनिबार दुर्छिममा सम्पन्न दोश्रो नगर अधिवेशनबाट राई सर्वसहमतिबाट चुनिएका हुन् । सह–इन्चार्जमा राजेन्द्र राई, अध्यक्ष धनकुमार भुजेल, उपाध्यक्ष लाल बहादुर राई चयन भएका छन् । त्यस्तै, सचिव किसन राई, सह–सचिव गणेश राई र कोषाध्यक्षमा सीता राउत सर्वसहमत चयन भएको पूर्व नगर इन्चार्ज सुवास राईले बताए । अधिवेशनले ३ सदस्य पछि थप्ने गरी ७५ सदस्यीय नगर कमिटिको निर्माण गरेको छ । नवगठित नगरकमिटिका पदाधिकारीहरुलाई खेलकुद महासंघ नेपालका अध्यक्ष रमेश पौडेलले कतै नचुकी र नझुकी सिर्जनशील ढंङ्गबाट अगाडी बढ्न आग्रह गरेका छन् । नगर अधिवेशनका प्रमुख अतिथि समेत रहेका पौडेलले सम्पूर्ण युवाहरुलाई गोलबद्ध हुँदै आयमुलक काममा लाग्न सुझाएका छन् । त्यस्तै युवाहरु राष्ट्रका शक्ति भएकोले खेलकुदको माध्यमबाट समाज परीवर्तनमा लाग्नु पर्ने भन्दै सफल कार्यकालको शुभकामना दिएका छन् । नेकपा एमाले प्रदेश कमिटि सदस्यद्धय खडेन्द्र राई र सुरेन्द्र राई, दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिकाका मेयर एवम् जिल्ला सचिवालय सदस्य दिप नारायण रीजाल उपमेयर एवम् प्रदेश कमिटि सदस्य विनादेवी राई लगाएतले नव गठित कमिटिलाई सफल कार्यकालको शुभकामना दिएका थिए ।प्रतिक्रिया
Top